Omrvinková navigácia

Kariéra

Hlasujte za Skupinu VSE Holding

Máte obľúbenú spoločnosť, pre ktorú by ste chceli pracovať? Uvažujete aj o jednej zo spoločností Skupiny VSE Holding? Tak si to nenechajte len pre seba. Hlasujte za našu spoločnosť.

Podporte nás svojím hlasom v súťaži NAJ zamestnávateľ roka 2017! Kliknite na baner a potom na hlasovacie tablo, ktoré je pod profilom našej spoločnosti.


NAJ zamestnavatel

Hlasujte za nás zo súkromného zariadenia do 31. decembra 2017 a môžete vyhrať mobilný telefón Lenovo A536, pobyt v Grand hoteli Permon, pobyt v hoteli Pieris či darčekovú kartu Martinus.

Skupina VSE Holding zamestnáva viac ako 1500 zamestnancov a je jedným z najväčších zamestnávateľov na Slovensku. Stará sa o svojich zamestnancov a programy podporujúce work-life balance sú štandardom.

Rovnako ako aj programy zamerané na zdravie a bezpečnosť zamestnancov, programy v oblasti diverzity či programy podporujúce nástupy absolventov:

 • Vyváženosť osobného a pracovného života je cieľom programu Pre rodiny, ktorý zahŕňa opatrenia rodinnej politiky, flexibilný pracovný čas pre rodičov malých detí, ako aj prácu z domu. Program je pravidelne dopĺňaný o nové opatrenia.
 • Starostlivosť o zdravie a bezpečnosť zamestnancov je jednou z hlavných priorít. Aktuálne sa realizujú viaceré opatrenia zamerané na zníženie dopravnej nehodovosti a na propagáciu významu dodržiavania a presadzovania bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
 • Cieľom diverzitných programov je podporovať rovnosť príležitostí pre rôzne vekové kategórie, pre obe pohlavia a pre rôzne národnosti. Tento fakt potvrdzuje aj skutočnosť, že z celkového počtu zamestnancov Skupiny je 25 % žien, pričom ženy tvoria 1/4 manažmentu spoločnosti. Aspekty diverzity sa implementujú v oblasti výberu zamestnancov, v rozvojových programoch pre absolventov stredných a vysokých škôl, ako aj v štipendijnom programe pre vysokoškolákov.

V rámci motivačných programov Skupina pre svojich zamestnancov realizuje športové a spoločenské podujatia, dáva príspevky na pobyt v letných táboroch pre deti zamestnancov, poskytuje rekondičné pobyty na zotavenie. Podporuje aj angažovanosť zamestnancov a stará sa o rozvoj regiónu, v ktorom žijú. Manažment ľudských zdrojov a podpora komunity sú totiž najdôležitejšie oblasti, v ktorých sa uplatňuje zodpovedné podnikanie.

Hlasujte za Skupinu VSE Holding. Vyberte si našu spoločnosť a podporte naše aktivity. Každý hlas nás bude motivovať pri vytváraní ďalších programov pre zamestnancov či uchádzačov o zamestnanie. Ďakujeme.

VSE – stabilný a starostlivý zamestnávateľ

Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) je jedným z najväčších zamestnávateľov na východnom Slovensku. Je súčasťou medzinárodného koncernu innogy, ktorý patrí medzi najväčšie energetické spoločnosti v Európe. VSE zamestnáva približne 1 550 zamestnancov v rôznych profesiách: elektromontéri, analytici, obchodníci, finančníci, projektanti. Ponúkame uplatnenie a zabezpečujeme výber zamestnancov aj v našich dcérskych spoločnostiach – VSE a.s. a Východoslovenská distribučná, a.s. a VSE Call Centrum.

Pracovné prostredie vo VSE Holding

Snažíme sa vytvárať pracovné prostredie, ktoré je založené na tímovej práci, motivácii a otvorenej komunikácii. Spoločne zdieľame hodnoty: dôvera, spoľahlivosť, orientácia na zákazníka, vytváranie budúcnosti a výkon. Dôležitá je pre nás kvalitná a svedomitá práca, lojálny prístup, iniciatíva a ochota vzdelávať sa. Záleží nám na tom, aby sme si získali a udržali kvalitných a motivovaných zamestnancov.

Aktívne podporujeme zvyšovanie kvalifikácie a osobný rozvoj zamestnancov:

 • uskutočňujeme rôzne vzdelávacie aktivity a rozvojové programy,
 • vytvárame individuálne riešenia pre absolventov škôl (programy Practice a Trainee), pre profesné skupiny, talenty a manažérov,
 • realizujeme odborné medzinárodné stáže zamestnancov v ďalších spoločnostiach koncernu RWE.

Ako zamestnávateľ sme získali viacero ocenení:

 • v rokoch 2001, 2002 a 2003 ocenenie v súťaži Zamestnávateľ ústretový k rodine, ktorú každoročne vyhlasuje Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR, sme získali;
 • v roku 2007 sme získali tiež cenu od Združenia pre rozvoj a riadenie ľudských zdrojov za projekt „Adaptácia“. Cieľom tohto projektu je podporiť zapracovanie nových zamestnancov pri nástupe do zamestnania;
 • v roku 2008 sme získali HR Oscar za projekt „Pre rodiny“, ktorého hlavným cieľom je pomôcť zamestnancom čo najlepšie zladiť súkromný i pracovný život;
 • v roku 2010 sme získali HR GOLD za projekt spolupráce so strednými elektrotechnickými školami a rozvojový program Practice. Toto ocenenie udeľuje Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov.


Pätička

 • Hore