Breadcrumbs

Kariéra

VSE – stabilný a starostlivý zamestnávateľ

Východoslovenská energetika Holding a.s. (VSE Holding) je jedným z najväčších zamestnávateľov na východnom Slovensku. Je súčasťou medzinárodného koncernu innogy, ktorý patrí medzi najväčšie energetické spoločnosti v Európe. VSE zamestnáva približne 1 550 zamestnancov v rôznych profesiách: elektromontéri, analytici, obchodníci, finančníci, projektanti. Ponúkame uplatnenie a zabezpečujeme výber zamestnancov aj v našich dcérskych spoločnostiach – VSE a.s. a Východoslovenská distribučná, a.s. a VSE Call Centrum.

Uchádzame sa o titul NAJ zamestnávateľa. Podporte nás!

Máte obľúbenú spoločnosť, pre ktorú by ste chceli pracovať? Uvažujete aj o práci v Skupine VSE Holding? Tak si to nenechajte len pre seba. Hlasujte za našu spoločnosť.

Hlasujte a rozhodnite o tom, kto sa stane NAJ zamestnávateľom roka 2018. O váš hlas sa uchádzame aj my – Skupina VSE Holding. Súťaž, ktorú organizuje portál Profesia, potrvá do 31. decembra 2018. Hlasovať je možné z akéhokoľvek mobilného zariadenia. Stačí kliknúť na banner a potom na hlasovacie tablo, ktoré je pod profilom našej spoločnosti.

Prečo za nás hlasovať?

Naša spoločnosť sa stará sa o svojich zamestnancov a štandardom sú programy podporujúce work-life balance. Rovnako ako aj programy zamerané na zdravie a bezpečnosť zamestnancov, programy v oblasti diverzity, či programy podporujúce nástupy absolventov:

  • Vyváženosť osobného a pracovného života je cieľom programu Pre rodiny, ktorý zahŕňa opatrenia rodinnej politiky, flexibilný pracovný čas pre rodičov malých detí, ako aj prácu z domu. Program je pravidelne dopĺňaný o nové opatrenia.
  • Starostlivosť o zdravie a bezpečnosť zamestnancov je jednou z hlavných priorít. Aktuálne sa realizujú viaceré opatrenia zamerané na zníženie dopravnej nehodovosti a na propagáciu významu dodržiavania a presadzovania bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
  • Cieľom diverzitných programov je podporovať rovnosť príležitostí bez ohľadu na vek, pohlavie či národnosť. Tento fakt potvrdzuje aj skutočnosť, že z celkového počtu zamestnancov Skupiny je 25 % žien, pričom ženy tvoria 1/4 manažmentu spoločnosti. Aspekty diverzity sa implementujú v oblasti výberu zamestnancov, v rozvojových programoch pre absolventov stredných a vysokých škôl, ako aj v štipendijnom programe pre vysokoškolákov.

V rámci motivačných programov realizuje Skupina VSE Holding pre svojich zamestnancov športové a spoločenské podujatia, dáva príspevky na pobyt v letných táboroch pre deti zamestnancov, poskytuje rekondičné pobyty na zotavenie. Podporuje aj angažovanosť zamestnancov a stará sa o rozvoj regiónu, v ktorom žijú. Manažment ľudských zdrojov a podpora komunity sú totiž najdôležitejšie oblasti, v ktorých sa uplatňuje zodpovedné podnikanie.

Hlasujte za nás. Vyberte si našu spoločnosť a podporte naše aktivity. Každý hlas nás bude motivovať pri vytváraní ďalších programov pre zamestnancov či uchádzačov o zamestnanie.

Ďakujeme

Ako zamestnávateľ sme získali viacero ocenení:

  • v rokoch 2001, 2002 a 2003 ocenenie v súťaži Zamestnávateľ ústretový k rodine, ktorú každoročne vyhlasuje Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR, sme získali;
  • v roku 2007 sme získali tiež cenu od Združenia pre rozvoj a riadenie ľudských zdrojov za projekt „Adaptácia“. Cieľom tohto projektu je podporiť zapracovanie nových zamestnancov pri nástupe do zamestnania;
  • v roku 2008 sme získali HR Oscar za projekt „Pre rodiny“, ktorého hlavným cieľom je pomôcť zamestnancom čo najlepšie zladiť súkromný i pracovný život;
  • v roku 2010 sme získali HR GOLD za projekt spolupráce so strednými elektrotechnickými školami a rozvojový program Practice. Toto ocenenie udeľuje Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov.
  • Projekt Dní diverzity nám v súťaži Via Bona – Skvelý zamestnávateľ priniesol 3. miesto za rok 2017.


Footer

  • Top