Základné školy

Aktivity VSE pre žiakov základných škôl:

Organizácia súťaže Energetika

Od roku 2006 pravidelne na prelome rokov vyhlasujeme pre žiakov s talentom pre výtvarné a literárne práce kreatívnu súťaž Energetika. Ročne sa do súťaže zapojí viac ako 200 detí z približne 45 základných škôl Košického a Prešovského samosprávneho kraja. Tí najlepší sa vždy stretnú na marcovom finálovom podujatí, aby súťažili o finančné prémie pre svoje školy.

Súťaž hravou a zábavnou formou približuje deťom svet energie a možnosti jej efektívneho využívania. Pre školy sme vytvorili aj samostatnú sekciu o úspornom využívaní energií na internetovej stránke www.ZelenaBuducnost.sk

Informácie o aktuálnom ročníku

Partnerstvo Detskej univerzity v Košiciach

Naša spoločnosť je generálnym partnerom výnimočného projektu „Sme TU pre deti“ už od roku 2006. Ide o prvú letnú „detskú univerzitu“ v Košiciach, ktorú organizuje Technická univerzita Košice (ďalej TUKE). Všetky fakulty TUKE sú v letných dňoch otvorené pre malých študentov a snažia sa zaujať deti aktivitami, ako sú odlievanie figúrok zo sadry, simulácia blesku, návšteva letiska či prednášky o významných vynálezoch. Informácie o aktuálnom ročníku nájdete TU.

Súvisiace dokumenty

Správa o spoločenskej zodpovednosti
Skupina VSE Holding každoročne vydáva správu o hospodárení, ktorej súčasťou je aj kapitola Spoločenská zodpovednosť a environmentálna politika.


Pätička

  • Hore